Vítejte na mém blogu !

Zrůda

21. července 2012 v 14:27 | Enderia |  příběh:Bílá temnota

1.kapitola


Běžela jsem po hrbolaté cestě.Nohy mě pálily jakobych chodila po čerstvém,rozžhaveném uhlí.
Na sobě jen noční košili,bohužel byla celá od krve.Lepila se mi na lýtka,bylo to až nechutné.
Lapala jsem po dechu a zrůda za mnou mě doháněla.Rána na koleně sílila a bolest víc bolela.Neyla jsem zrovna vášnivý běžec,vlastně se divím že běžím tak dlouho.Monstrum už mě dohánělo,tak moc bych si přála aby zmizelo nebo aspoň zakoplo.
V té chvíli jsem myslela na samé kraviny-co jsme měli na oběd,proč jsem tam nešla,co mamka říkala než jsem odešla.Místo toho abych v tom strachu a zmatku přemýšlela kam nebo jak se schovat či setřást tu zrůdu.
Najednou už ale neslyším kroky zrůdy,zastavím se.Pokud mám pravdu,tak jsem ji utekla,pokud ne-tak za mnou stojí a chce mě nejspíše zabít.Neodvážila jsem se otočit a podívat se tvaří v tvář monstra,které mě z neznámého důvodu začalo pronásledovat.
Okolo mně se shromáždil pichlající smrad,který mi nechutně objímal celou hlavu.Nebyl to obyčejný puch který cítíte když máte plesnivou svačinu,či strarý nepoživatelný sýr.Asi měl působit jako omračující prostředek co používá zrůda na své oběti.
Chtěla jsem se otočit,a konečně to tedy ukončit ale prostě jsem byla hlavou i nohama přibitá do země.Ale pak mě zachránila jedna obyčejná věc kterou už od pěti let tak nesnáším-probudila jsem se z noční můry...

Další díly budou snad ještě dnes večer nebo zítra (22.7) .
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 enderia enderia | Web | 2. srpna 2012 v 20:23 | Reagovat

Omlouvám se,že jsem nenapsala druhý díl ale jak už jsem psala v mým článku (podívejte se do archivu) teď nemám moc čas. :-(  :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama